Szkolenia

SZKOLENIA

Obszary szkoleń

Zakres prowadzonych przeze mnie szkoleń i warsztatów z roku na rok rośnie, tak jak zmieniają się potrzeby kompetencyjne współczesnego świata VUCA / BANI. Jeden z moich Klientów zadał mi ostatnio pytanie: „…w jakich obszarach kompetencyjnych jesteś w stanie wejść na salę z marszu i poprowadzić je „z zamkniętymi oczami” na najwyższym możliwym
poziomie z aktualną wiedzą?...”. Moja odpowiedź brzmiała:

Szkolenia i warsztaty grupowe to bez wątpienia moje ulubione aktywności rozwojowe podnoszące kompetencje ich uczestników. Moi Klienci cenią mnie za aktualną wiedzę, którą stale poszerzam, bo po prostu to, z czego szkolę, jest moją pasją. Umiejętności, jak i narzędzia, jakie stosuje, dopasowane są do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku, a przy tym przekazywane w luźnej, sympatycznej atmosferze.

Budowanie relacji, otwartość, dyskusje odnoszące się do bieżących wyzwań biznesowych uczestników – to elementy każdego mojego szkolenia, ponieważ dzięki temu uczestnicy zapamiętują więcej. Zależy mi, aby każdy uczestnik ukończył szkolenie z chęcią wdrożenia wypracowanego planu działania i wypróbowania poznanych narzędzi.

Świetnie sprawdzam się w jednorazowych interwencjach, jednocześnie cenię sobie dłuższe procesy rozwojowe. Mogę w nich prowadzić uczestników w ich drodze do bycia lepszym managerem, pracownikiem, ekspertem w wybranym obszarze kompetencyjnym. Z większością moich Klientów pozostaję w stałej, długoletniej współpracy, towarzysząc w zmianach i rozwoju organizacji, a przy okazji, obserwując pozytywny wpływ moich działań.

Co mówią uczestnicy i Klienci o moich szkoleniach: LinkedIn

Gerard O’Donovan
Gerard O’Donovan

CEO and founder of the Noble Manhattan Group

It has been my honour and pleasure to have worked with Lukasz for the last year. He is one of the most dedicated and committed bussinessmen I have known and an absolute joy to work with. Gerard

Piotr Grządziel
Piotr Grządziel

#BigTimeCareership | Personal Branding

Lukasz is a very passionate, creative and detail oriented person. Every project we have worked on together ran smoothly, pushing the business development in new and exciting areas. I'd be a pure pleasure working with him again.

Klaudia Krawczyk
Klaudia Krawczyk

Senior Brand Manager Plain & Brand Equity

Szkolenie w wykonaniu Łukasza to potężna dawka praktycznej wiedzy w pozytywnej, inspirującej i motywującej atmosferze. Pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu w którym wszyscy bez wyjątku byli w pełni zaangażowani. To wszystko za sprawą ogromnej wiedzy, ale też niezwykłej umiejętności Łukasza do nawiązywania relacji z uczestnikami szkoleń, a co za tym idzie korzystania z prawdziwie rezonujących z grupą przykładów. Wszystkim gorąco polecam współpracę z Łukaszem!

Agata Dul
Agata Dul

Head of Product Line HV

Szkolenia z Łukaszem to najlepsze co mogło mnie spotkać jako początkującego managera. Z zebraną u nas grupą bardzo zaangażowanych, lekko zagubionych w swoich nowych rolach ludzi, którzy dopiero uczą się zarządzać zespołami uczynił cuda i dostarczył nam różnych narzędzi, bazy wiedzy oraz dużo śmiechu bo wszystko prowadził w super atmosferze. Przekonali się nawet najbardziej sceptyczni uczestnicy bo Łukasz podchodził do omawianych problemów bardzo indywidualnie i wielokrotnie nawiązywał do tematyki firmy nawiazując jednocześnie relacje z grupą (…).

OPINIE O MNIE

Co o mnie mówią?

Zapraszam do zapoznania sie z opiniami na mój temat LinkedIn oraz dobrycoach.pl